Aktualności

NOWY NABÓR RUSZA już od 01.02.2019(-)

Kończy się ostatni etap termomodernizacji obiektów MOSiR-u.
Jest możliwe, że zajęcia programu „Umiem Pływać” zostaną wznowione już 27.01.2018. Decyzja może zapaść lada dzień. Prosimy śledzić naszą stronę.
Po potwierdzeniu - zapraszamy!

(-)

W związku z przedłużającą się termomodernizacją obiektów MOSiR Stalowa Wola i remontu basenów krytych planowane rozpoczęcie (kontynuacja) zajęć - styczeń 2018. Za utrudnienia przepraszamy.

(-)

UWAGA!
Zapisy na program MSiT "Umiem pływać" są już zakończone.

(-)

W sobotę 09.09.2017 rozpoczynamy zajęcia bezpłatnej nauki pływania Ministerstwa Sportu i Turystyki „Umiem pływać”. Zapisy przyjmujemy w dniu 06.09.2017 w godzinach 18:00 - 20:00 w sali konferencyjnej nad basenem MOSiR - „Prezesówka” (wejście na basen, schodami w górę). Decyduje kolejność zgłoszeń. W zajęciach mogą brać udział dzieci, które jeszcze nie korzystały z tego programu. Deklarację można pobrać na naszej stronie w zakładce Deklaracja i oddać wypełnioną, lub wypełnić na miejscu.
Z uwagi na trwające prace remontowe na obiektach - Termomodernizacja, nastąpi przerwa w zajęciach. O terminach będziemy informowali na bieżąco na stronie i na zajęciach. Godziny podane są w zakładce Grafik zajęć.

Ilość miejsc ograniczona!!!

STOWARZYSZENIE
Klub Pływacki „MOTYL” MOSiR Stalowa Wola
(-)

NOWOŚĆ!!! Dla rodziców zajęcia FACTS - trening funkcjonalny na sali. Szczegóły na stronie - www.nafali.net.pl/facts.html

(-)

Od września 2017 rozpoczynamy zajęcia programu powszechnej nauki pływania "Umiem Pływać" dla kolejnych grup dzieci z klas I-III (tylko dla tych dzieci, które nie korzystały jeszcze z tego programu). Szczegóły na naszej stronie www.umiemplywac.com.pl i na plakatach od 29.08.2017 roku. Plakaty będą wisiały również w szkołach i przy wejściu na basen.

(-)

W dniach

  • 8-9 kwietnia zajęcia nie odbędą się - Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w Pływaniu
  • 15-16 kwietnia zajęcia nie odbędą się - Święta Wielkanocne

(-)

Planowane zakończenie zajęć 8-9 lipiec 2017.

(-)

Zajęcia programu Ministerstwa Sportu i Rekreacji „UMIEM PŁYWAƔ rozpoczęły się 4-5 lutego 2017. Mamy do zrealizowania dwadzieścia lekcji.

(-)

Zajęcia programu Ministerstwa Sportu i Turystyki "Umiem Pływać" prowadzone przez Stowarzyszenie Klub Pływacki MOTYL MOSiR Stalowa Wola trwają. Zapisy zostały zakończone.
Chętnych na zajęcia bezpłatnej nauki pływania w okresie wrzesień - grudzień 2017 zapraszamy do śledzenia naszej strony. W maju bieżącego roku ukaże się informacja na temat jesiennej edycji programu (jak, gdzie i kiedy zapisać dziecko z klasy I-III)

Webamaster: napisz email